Garmin Striker 5 Ice Fishing Bundle

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

538,00 €

Mokėjimai
Mokėjimai

Apie prekę

CHIRP echolotas su GPS imtuvu, baterija ir dėklu nešiojimui

Garmin
Navigacijos palaikymas
Yra
CHIRP
Yra
Dydis, mm
91.6 x 150.8 x 42.8
Svoris, g
230
Ekrano dydis, mm
49 x 73
Korpuso atsparumas vandeniui
IPX7
Ekrano tipas
Spalvotas HVGA
Ekrano skiriamoji geba (pixels)
480 x 320
Dažnis
50/77/200 kHz, Chirp
Maitinimo įtampa
12V
Vidutinė (RMS) spinduliavimo galia,W
200
Maks. gylis
iki 488 m. gėlame vandenyje; iki 228 m. sūriame.
Maršruto taškai (waypoints)
Yra
Gamintojo kodas
010-01552-11

Echolotas su GPS imtuvu baterija ir dėklu nešiojimui

  • Lengvai valdomas, spalvotas echolotas su integruotu jautriu GPS imtuvu
  • Kompaktiškas nešiojamas dėklas puikiai tinkamas poledinei žvejybai
  • Suraskite žuvų buvimo vietas, pažymėkite ir įrašykite vietas į echoloto atmintį kur norėsite sugrįžti dar kartą
  • Komplektuojamas su GT8HW-IF spinduoliu, tinkamu poledinei žūklei, CHIRP (77/200kHz) spinduliavimo galia (200W RMS)
  • Keičiami didesnio detalumo GT20 spinduoliai su CHIRP (įsigyjamas papildomai)

Striker 5 Ice

Dabar rasti žuvų buvimo vietas su Striker 5 Ice echolotu dar paprasčiau. Pažymėkite savo žuvingiausias vietas ir vėliau grįžkite ten, dalinkitės su draugais savo taškais turinčiais kitus Striker ar echoMAP esholotus. Spalvotas ekranas pateikia nepertraukiamą ir tolygų vaizdą keičiantis gylio skalei. Sonaro istorija leidžia jums atsukti vaizdą atgal jeigu ką nors netyčia praleidote. Taip pat, jis turi įmontuotą flašerį ir gali rodyti greičio duomenis. Komplekte rasite GT8HW-IF spinduolį tinkamą poledinei žūklei, kompaktišką dėklą bei pakraunamą bateriją.

Mėgaukitės CHIRP detalumu

Garmin STRIKER 5 Ice echolotas turi Garmin CHIRP (77/200kHz) spinduolį, kuris pateikia didesnį dugno ar žuvų detalumo lygį lyginant su kitais tradiciniais 77/200kHz spinduoliais. Vietoje to, kad siųsti signalą tik vienu dažniu, CHIRP siunčia nepertraukiamą signalą, kuriame yra visas dažnių diapazonas - nuo žemo iki aukšto. Echolotas analizuoja atskirai kiekvieną grįžusio signalo atsispindį. Kadangi toks sudėtinis signalas savyje turi daugiau informacijos, CHIRP sonaro technologija geriau atkuria detalesnį dugno reljefą ir žuvų vaizdą. Jūs taip pat galite patobulinti savo sistemą naudodami dar didesnio detalumo Garmin CHIRP technologiją. Naudojant šią technologiją vaizdai bus dar ryškesni ir tikslesni, tiek giliame, tiek sekliame vandenyje. Dugno kontūrai bus dar geriau matomi plaukiant didesniu greičiu, o triukšmai bus optimaliau panaikinti tam kad dar geriau pamatyti objektus didesniame gylyje.

Garmin chirp   Garmin chirp

 

Garmin StrikerŽymėkite savo vietas su jautriu GPS

Skirtingai nuo kitų įprastų echolotų, Garmin STRIKER echolotai jau turi integruotą jautrų GPS imtuvą tam, kad nustatyti esamą poziciją greitai ir tiksliai, bet kurioje ežero vietoje. Svarbu tai, kad Jūs galite pažymėti bet kokią vietą ežere ir vėliau bet kada grįžti į tą vietą. Galima įrašyti į vidinę atmintį pažymėtus dokus, inkaravietes ar kitas reikalingas vietas. Pasirinkite savo įvestą tašką ir sekite nurodyta kryptimi ekrane.

 

 

Lengva naudotis navigacija

Garmin StrikerGarmin STRIKER echolotų serija jau turi integruotą GPS imtuvą, todėl galite matyti savo poziciją esamu momentu ir savo pažymėtus taškus (STRIKER nepalaiko jūrinių žemėlapių). Naudokitės taškų žemėlapiu tam kad lengvai apžvelgti, pažymėti ir naviguoti į pažymėtas žuvingas vietas, tam kad išvengti įvairių kliūčių ar tiesiog grįžti į pradžios tašką.

 

 

Žvejokite įprastai su flašeriu

Garmin STRIKER yra ne tik įprastas echolotas bet ir flašeris. Jeigu žvejybos metu Jūs nejudate (pvz. poledinė žūklė), integruotas flašeris galiparodyti dugno tipą - kietas ar minkštas. Matysite savo masalą ir kokiame gylyje yra žuvys, jei ji patenka į spinduolio apžvalgos zoną. Taip pat echolotas gali parodyti ar žuvis juda link masalo ar nuo jo.

Pasiimkite savo echolotą bet kur

Garmin Striker

Tam kad galėtumėte savo STRIKER echolotą patogiai transportuoti, naudokitės patogiu kompaktišku dėklu (Portable Fishing Kit). Tokiu būdu galite pasiimti echolotą jeigu planuojate žvejoti iš valties, baidarės ar tiesiog ant ledo. Portable Fishing Kit komplekte yra pakrauname baterija su pakrovėju, spinduolis su reikalingais kabeliais, bei tvirtinimas su siurbtuku.

Naudokite papildomus DownVü skanuojamus sonarus

Šiltu metų laiku, naudokite sonarą su CHIRP DownVü technologija prie Jūsų STRIKER 5 Ice komplekto. CHIRP DownVü žvejybai, naudokite Garmin GT20 spinduolį su CHIRP (77/200kHz); siunčiama galia (500W RMS)/(2,400W peak-to-peak) su 455/800kHz CHIRP DownVü (300W galia), įsigyjama atskirai. Dar geresnei CHIRP žvejybai, naudokite GT22 ar GT23 spinduolius (įsigyjami atskirai).